KPSS Puan Hesaplama

KPSS Puan Hesaplama sistemine özel olarak hazırlanmış puan ve sıralama hesaplama tablomuzu kolaylıkla kullanabilirsiniz. KPSS Puanlarınızı hesaplamak için güncel 2022 yılına ait fonksiyonlar kullanmaktayız. Kullanmış olduğumuz teknikler ile neredeyse %100 ‘e yakın doğru KPSS Puan Hesaplama işlemi gerçekleştirebilmekteyiz.

2022 KPPS Puan Hesaplama Nasıl Yapılır ?

KPSS Puanı hesaplarken esas alınan kriterlerin başında gelen lise, ön lisans ve lisans başlıklarına dikkat edilmesi gerekmektedir. Tüm bilgileri doğru ve eksiksiz yazdığınızdan emin olduktan sonra hesapla butonuna tıklayınız.

Yeniden hesaplama yapmadan önce, temizle butonuna tıklayarak ekrandaki tüm alanları sıfırlamalısınız.

KPSS Puan Hesaplama ile ilgili problem yaşayan kullanıcılarımız var ise, aşağıdaki menüden iletişim kısmına girerek probleminizi yazabilirsiniz.

Kategori sorumlularımız en kısa sürede probleminizi çözerek tarafınıza dönüş sağlayacaktır.

KPSS PUAN HESAPLAMA

kpss puan hesaplama, kpss puan hesaplama 2021, kpss lisans puan hesaplama, kpss önlisans puan hesaplama, önlisans kpss puan hesaplama, kpss p3 puan hesaplama, kpss puan hesaplam, kpss puan hesaplama 2022, kpss puan hesaplama 2020, puan hesaplama kpss, kpss öğretmenlik puan hesaplama, lisans kpss puan hesaplama, 2021 kpss puan hesaplama, kpss 2021 puan hesaplama, kpss a puan hesaplama, kpss ortaöğretim puan hesaplama, kpss puanı hesaplama, kpss uzmanı puan hesaplama, kpss alan puan hesaplama, kpss puan hesaplama lisans.

KPSS PUAN HESAPLAMA

Doğru Yanlış Net
GENEL YETENEK(60)
GENEL KÜLTÜR(60)
EĞİTİM(80)
ÖABT(75)

PUAN DURUMU

Puan Tipi Puan
KPSS P10 Puanı
KPSS P3 Puanı
ÖABT P121 Puanı
Önlisans P93 Puanı
Ortaöğretim P94 Puanı

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.