YKS TYT-AYT Puan Hesaplama

YKS TYT-AYT Puan Hesaplama sistemine özel olarak hazırlanmış puan ve sıralama hesaplama tablomuzu kolaylıkla kullanabilirsiniz. YKS TYT-AYT Puanlarınızı hesaplamak için güncel 2022 yılına ait fonksiyonlar kullanmaktayız. Kullanmış olduğumuz teknikler ile neredeyse %100 ‘e yakın doğru YKS TYT-AYT Puan Hesaplama işlemi gerçekleştirebilmekteyiz.

2022 YKS TYT-AYT Puan Hesaplama Nasıl Yapılır ?

YKS TYT-AYT puanı hesaplarken diploma puanı yazmayı kesinlikle unutmamalısınız. Hesaplamalar yapılırken 1. Oturumda 4 ana ders esas alınmaktadır. 2. Oturumda ise 12 ana ders esas alınarak hesaplamalar yapılmakta. Tüm bilgileri doğru ve eksiksiz yazdığınızdan emin olduktan sonra hesapla butonuna tıklayınız.

Yeniden hesaplama yapmadan önce, temizle butonuna tıklayarak ekrandaki tüm alanları sıfırlamalısınız.

YKS TYT-AYT Puan Hesaplama ile ilgili problem yaşayan kullanıcılarımız var ise, aşağıdaki menüden iletişim kısmına girerek probleminizi yazabilirsiniz.

Kategori sorumlularımız en kısa sürede probleminizi çözerek tarafınıza dönüş sağlayacaktır.

YKS TYT-AYT PUAN HESAPLAMA

tyt puan hesaplama, tyt ayt puan hesaplama, tyt puan hesaplama 2021, tyt ayt puan hesaplama 2021, 2021 tyt puan hesaplama, tyt ayt puan hesaplama 2020, puan hesaplama tyt, tyt-ayt puan hesaplama 2021, tyt ayt puan hesaplama sıralama, tyt puan hesaplama puango, tyt puan hesaplama sıralama, tyt ayt puan hesaplama puango, tyt puan hesaplama 2020, tyt 2021 puan hesaplama, tyt deneme puan hesaplama, tyt puan hesaplama 2022, tyt ydt puan hesaplama, tyt ayt puan sıralama hesaplama, tyt puan sıralama hesaplama, tyt ham puan hesaplama, tyt ve ayt puan hesaplama, puan hesaplama tyt ayt, tyt ayt puan ve sıralama hesaplama, tyt okul puanı hesaplama.

EK Bilgi

Diploma Puanı Puan
Diploma Puanı

1.OTURUM

Doğru Yanlış Net
Türkçe(40)
Sosyal(20)
Matematik(40)
Fen(20)

2.OTURUM

Doğru Yanlış Net
Matematik(40)
Fizik(14)
Kimya(13)
Biyoloji(13)
Edebiyat(24)
Tarih-1(10)
Coğrafya-1(6)
Tarih-2(11)
Coğrafya-2(11)
Felsefe(12)
Din(6)
Dil(80)

YKS - AYT Puan

Puan Tipi Ham Yerleştirme
TYT Puanı
Sayısal
Sözel
Eşit Ağırlık
Dil

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.